Apartament 35 | Selite

Tiranë / Albania / 2021

0
0 Love 15 Visits Published

Uniteti eshte ajo qe SPACE ARCHITECTS kerkon te realizoje ne cdo projekt qe i besohet.
-Apartamenti i rradhes ndodhet ne zonen e Selites, Tirane.
Projektimi dhe realizimi eshte bere ne menyre korrekte dhe precize nga stafi yne i arkitekteve dhe mobiliereve.
π—¦π—£π—”π—–π—˜ 𝗔π—₯π—–π—›π—œπ—§π—˜π—–π—§π—¦, π—§π—›π—˜ 𝗣𝗒π—ͺπ—˜π—₯ 𝗒𝗙 π——π—˜π—¦π—œπ—šπ—‘
Për më shumë informacion na kontaktoni ne numrin:
πŸ“ž+355682804800
Për punime të tjera vizitoni faqen tone:
🌐 www.space.al
Ju mirpresim ne showroomin tonë
πŸ“Rruga "Hoxha Tasim", Tiranë , Shqipëri
Na gjeni dhe në pinterest në linkun e meposhtëm
πŸ”pinterest.com/spacearchitectsalbania
#interiordesign #mobilim #projektim #arkitekt #arkitektnetirane #spacearchitetcs #space #minibar #dhomegjumi #kuzhina #furniture #office #albaniafurniture #seldishehu

0 users love this project
Comments
  comment
  user
  Enlarge image

  Uniteti eshte ajo qe SPACE ARCHITECTS kerkon te realizoje ne cdo projekt qe i besohet.-Apartamenti i rradhes ndodhet ne zonen e Selites, Tirane.Projektimi dhe realizimi eshte bere ne menyre korrekte dhe precize nga stafi yne i arkitekteve dhe mobiliereve.π—¦π—£π—”π—–π—˜ 𝗔π—₯π—–π—›π—œπ—§π—˜π—–π—§π—¦, π—§π—›π—˜ 𝗣𝗒π—ͺπ—˜π—₯ 𝗒𝗙 π——π—˜π—¦π—œπ—šπ—‘Për më shumë informacion na kontaktoni ne numrin:πŸ“ž+355682804800Për punime të tjera vizitoni faqen tone:🌐 www.space.alJu mirpresim ne showroomin toneΜˆπŸ“Rruga "Hoxha...

  Project details
  • Year 2021
  • Status Completed works
  • Type Apartments / Single-family residence / Interior Design / Custom Furniture
  Archilovers On Instagram