Apartament 32 | Tirane, Brryli

Tirana / Albania / 2021

1
1 Love 12 Visits Published

Uniteti eshte ajo qe SPACE ARCHITECTS kerkon te realizoje ne cdo projekt qe i besohet.
Arreduar dhe mobiluar nga Space Architects. Art, dizajn, cilesi, korrektesi. Bazuar me tendencat e fundit te modes , me nje nderthurje delikate dhe te vecante stilesh dhe perzgjedhjesh, ju mund te keni shtepine qe keni enderruar .
π—¦π—£π—”π—–π—˜ 𝗔π—₯π—–π—›π—œπ—§π—˜π—–π—§π—¦, π—§π—›π—˜ 𝗣𝗒π—ͺπ—˜π—₯ 𝗒𝗙 π——π—˜π—¦π—œπ—šπ—‘
Për më shumë informacion na kontaktoni ne numrin:
πŸ“ž+355682804800
Për punime të tjera vizitoni faqen tone:
🌐 www.space.al
Ju mirpresim ne showroomin tonë
πŸ“Rruga "Hoxha Tasim", Tiranë , Shqipëri
Na gjeni dhe në pinterest në linkun e meposhtëm
πŸ”pinterest.com/spacearchitectsalbania
#interiordesign #mobilim #projektim #arkitekt #arkitektnetirane #spacearchitetcs #space #minibar #dhomegjumi #kuzhina #furniture #office #albaniafurniture #seldishehu

1 users love this project
Comments
  comment
  user
  Enlarge image

  Uniteti eshte ajo qe SPACE ARCHITECTS kerkon te realizoje ne cdo projekt qe i besohet.Arreduar dhe mobiluar nga Space Architects. Art, dizajn, cilesi, korrektesi. Bazuar me tendencat e fundit te modes , me nje nderthurje delikate dhe te vecante stilesh dhe perzgjedhjesh, ju mund te keni shtepine qe keni enderruar .π—¦π—£π—”π—–π—˜ 𝗔π—₯π—–π—›π—œπ—§π—˜π—–π—§π—¦, π—§π—›π—˜ 𝗣𝗒π—ͺπ—˜π—₯ 𝗒𝗙 π——π—˜π—¦π—œπ—šπ—‘Për më shumë informacion na kontaktoni ne numrin:πŸ“ž+355682804800Për punime të tjera vizitoni faqen tone:🌐...

  Project details
  • Year 2021
  • Work started in 2021
  • Work finished in 2021
  • Status Completed works
  • Type Apartments / Single-family residence / Interior Design / Custom Furniture
  Archilovers On Instagram
  Lovers 1 users