istanbulda duvar çıtası uygulamaları

İstanbulda duvar çıtası uygulamaları, Erdem Dekorasyon poliüretan duvar çıtalama ürünleri Istanbul / Turkey / 2021

0
0 Love 49 Visits Published

İstanbulda duvar çıtası uygulamaları, Erdem Dekorasyon poliüretan duvar çıtalama ürünleri yapıyoruz. Evimizin dekorasyonunda çoğunlukla arka planda kalan duvarlardır. Aslında bu yanlış bir uygulamadır. Çünkü sade kalan duvarlar, boş bırakılan bölgeler dekorasyonumuzda boşluk hissini oluşturmaktadır. Sizlere bunu modern veya klasik şekilde nasıl dekore edeceğiniz hakkında fikir vereceğiz. Biz firma olarak duvar çıtası imalatı yapmaktayız. Müşterilerimize duvar dekorasyonu hakkında en güncel dekorasyon fikirlerimizi de paylaşıyoruz. Yeni moda tasarımları takip ederek si değerli müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.


 


Duvar çıtalama Hangi Dekorasyon Stilidir?
Duvarlarınızı dekore edeceğiniz zaman, öncelikle sizin kişliğinizi yansıtan dekorasyon modelini belirlemeniz gerekir. Evde kullandığınız eşyaların model ve tasarımları sizin duvar dekorasyonunu belirlemenizde yardımcı olacaktır. Duvarlarınızı tablo ve resimlerle görselleştirebilirsiniz. Bununla ilgili bir çok tasarım fikirler var. Duvar çıtalarıyla eşyalarınızı bütünleştirebilir farklı konseptler oluşturabilir,istediğiniz klasik ve modern tarz, minimalist, country, bohem tarzı her dekorasyona uygundur. Poliüretan Duvar çıtası merkezine dilediğiniz tablo veya resmi konumlandırabilirsiniz,duvar kağıdı koyarak farklı tasarım’lar oluşturabilirsiniz. Kesinlikle her dekorasyon modeline uygun tasarım fikirleri bulunmaktadır. Her dekorasyon sitiline uygun duvar citasi çeşitleri bulunmaktadır. hangi dekorasyonda en çok kullanılıyor diyorsanız. Klasik tarz evdekorasyonu, Country (İngiliz,Amerikan Tipi) Ev dekorasyonu, modern ev dekorasyonunda kullanılmaktadır.


Duvar Çıtası nı kendimiz yapabilir miyiz?
Evet Sizlerde bu uygulamayı kendiniz yapabilirsiniz. Bizlere duvarınızın ölçüsünü ve oluşturacağınız çerçevenin ölçüsünü gönderiyorsunuz. Poliüretan Duvar Çıta’ları bizler açısına göre kesip,paketleyip korgo ile gönderiyoruz. Kullanacağınınz yapıştırıcı ile birlikte gönderiyoruz. Detayları öğrenmek için de iletişim numarımızı arayıp bilgi alabilirsiniz.


Kargo İle Poliüretan duvar Çıtası’nı her yere gönderiyoruz. Poliüretan çıta ahşap kadar sert ve dayanıklıdır. 


 

0 users love this project
Comments
  comment
  user
  Enlarge image

  İstanbulda duvar çıtası uygulamaları, Erdem Dekorasyon poliüretan duvar çıtalama ürünleri yapıyoruz. Evimizin dekorasyonunda çoğunlukla arka planda kalan duvarlardır. Aslında bu yanlış bir uygulamadır. Çünkü sade kalan duvarlar, boş bırakılan bölgeler dekorasyonumuzda boşluk hissini oluşturmaktadır. Sizlere bunu modern veya klasik şekilde nasıl dekore edeceğiniz hakkında fikir vereceğiz. Biz firma olarak duvar çıtası imalatı...

  Project details
  • Year 2021
  • Work started in 2021
  • Work finished in 2021
  • Status Completed works
  • Type Cemeteries and cemetery chapels / Churches / Bars/Cafés / Pubs/Wineries / Restaurants / Interior Design / Custom Furniture / Shrines and memorials / Mosques / Synagogues / Temples / Monasteries
  Archilovers On Instagram