Apartament 34 | Tirane

Tirana / Albania

0
0 Love 27 Visits Published

Uniteti eshte ajo qe SPACE ARCHITECTS kerkon te realizoje ne cdo projekt qe i besohet.


-Apartamenti i rradhes ndodhet prane zones se Brrylit, Tirane.
Projektimi dhe realizimi eshte bere ne menyre korrekte dhe precize nga stafi yne i arkitekteve dhe mobiliereve.
Nëse kërkoni një studio arkitekture apo një mobileri ne Tirane, që gjithcka të jetë ashtu sic këni ëndërruar, kontaktoni tek ne.


π—¦π—£π—”π—–π—˜ 𝗔π—₯π—–π—›π—œπ—§π—˜π—–π—§π—¦, π—§π—›π—˜ 𝗣𝗒π—ͺπ—˜π—₯ 𝗒𝗙 π——π—˜π—¦π—œπ—šπ—‘
Për më shumë informacion na kontaktoni ne numrin:
+355682804800
Për punime të tjera vizitoni faqen tone:
www.space.al
Ju mirpresim ne showroomin tonë
Rruga "Hoxha Tasim", Tiranë , Shqipëri
Na gjeni dhe në pinterest në linkun e meposhtëm
pinterest.com/spacearchitectsalbania
#interiordesign #mobilim #projektim #arkitekt #arkitektnetirane #spacearchitetcs #space #minibar #dhomegjumi #kuzhina #furniture #office #albaniafurniture #seldishehu

0 users love this project
Comments
  comment
  user
  Enlarge image

  Uniteti eshte ajo qe SPACE ARCHITECTS kerkon te realizoje ne cdo projekt qe i besohet. -Apartamenti i rradhes ndodhet prane zones se Brrylit, Tirane.Projektimi dhe realizimi eshte bere ne menyre korrekte dhe precize nga stafi yne i arkitekteve dhe mobiliereve.Nëse kërkoni një studio arkitekture apo një mobileri ne Tirane, që gjithcka të jetë ashtu sic këni ëndërruar, kontaktoni tek ne. π—¦π—£π—”π—–π—˜ 𝗔π—₯π—–π—›π—œπ—§π—˜π—–π—§π—¦, π—§π—›π—˜ 𝗣𝗒π—ͺπ—˜π—₯ 𝗒𝗙...

  Project details
  • Status Completed works
  • Type Apartments / Single-family residence / Interior Design / Custom Furniture
  Archilovers On Instagram