Apartament 33 | Durres

1
1 Love 40 Visits Published

Uniteti eshte ajo qe SPACE ARCHITECTS kerkon te realizoje ne cdo projekt qe i besohet.
Ky apartament ndodhet ne Durres.
Të arredoni shtëpinë me elegancë do të thotë të përdorni një stil të personalizuar, me shije dhe ta bëni atë sa më komode për të jetuar. Këtë mund ta arrini edhe duke shpenzuar pak. Space Architects ka mënyrën e duhur se si mund t’ia dilni mbanë.
Gjithcka eshte me e thjesht me ne , sepse ne jemi tendenca e fundit , nderthurur me stil , cilesi dhe korrektesi
π—¦π—£π—”π—–π—˜ 𝗔π—₯π—–π—›π—œπ—§π—˜π—–π—§π—¦, π—§π—›π—˜ 𝗣𝗒π—ͺπ—˜π—₯ 𝗒𝗙 π——π—˜π—¦π—œπ—šπ—‘
Për më shumë informacion na kontaktoni ne numrin:
+355682804800
Për punime të tjera vizitoni faqen tone:
www.space.al
Ju mirpresim ne showroomin tonë
Rruga "Hoxha Tasim", Tiranë , Shqipëri
Na gjeni dhe në pinterest në linkun e meposhtëm
pinterest.com/spacearchitectsalbania
#interiordesign #mobilim #projektim #arkitekt #arkitektnetirane #spacearchitetcs #space #minibar #dhomegjumi #kuzhina #furniture #office #albaniafurniture #seldishehu

1 users love this project
Comments
  comment
  user
  Enlarge image

  Uniteti eshte ajo qe SPACE ARCHITECTS kerkon te realizoje ne cdo projekt qe i besohet.Ky apartament ndodhet ne Durres.Të arredoni shtëpinë me elegancë do të thotë të përdorni një stil të personalizuar, me shije dhe ta bëni atë sa më komode për të jetuar. Këtë mund ta arrini edhe duke shpenzuar pak. Space Architects ka mënyrën e duhur se si mund t’ia dilni mbanë.Gjithcka eshte me e thjesht...

  Project details
  • Year 2021
  • Work started in 2021
  • Work finished in 2021
  • Status Completed works
  • Type Apartments / Single-family residence / Interior Design / Custom Furniture
  Archilovers On Instagram
  Lovers 1 users