Sultanbeyli Gergi Tavan Montajı

Istanbul / Turkey

0
0 Love 1,140 Visits Published

Sultanbeyli Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara imkan sağlar.  Gergi Tavan Modelleri Resimleri Görselleri arasından istediğiniz resimi seçip uygulama yaptırabilirsiniz.Gergi Tavan Modelleri Resimleri Görselleri Desenleri Baskıları Fotoğrafları Fotoları.


https://www.albayrakgergitavan.com/


Gergi tavan merkezde bir avize ile klasiklere ek olarak, gergi tavan, farklı noktalardaki birkaç ışık kaynağını kolayca monte etme ve hatta çevresi etrafındaki LED aydınlatma ile yükselen bir versiyonu düzenleme yeteneğidir. Yükselen gerilmeli tavanlarAvrupa'da son zamanlarda moda oldu ve yavaş yavaş Türkiye'de popülerlik kazanıyor. Bu tür yapılarda tavanın iskeleti kısa bir mesafe için duvarlardan çıkarılır ve bu da LED şeritlerle aydınlatılır. Aydınlatma monofonik veya renkli olabilir. Önceden, bu tür tasarım buluntuları pahalı otel ve restoranların ayrıcalığıydı ve şimdi bu yeni tipte gergi tavan yerleşim alanlarında evlerinizde kullanılıyor.

0 users love this project
Comments
  comment
  user
  Enlarge image

  Sultanbeyli Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara imkan sağlar.  Gergi Tavan Modelleri Resimleri Görselleri arasından istediğiniz resimi seçip uygulama yaptırabilirsiniz.Gergi...

  Project details
  • Status Completed works
  • Type Apartments / Social Housing / Student Halls of residence / Chalets, Mountains houses
  Archilovers On Instagram