beyaz eşya servisi

Engineer Istanbul / Turkey

0
beyaz eşya servisi 0
beyaz eşya servisi
2010 yılından buna sektörde faaliyet gösteren Deniz Beyaz eşya teknik servis hizmetleri, İstanbul'un her noktasına hizmet vermektedir.Konusunda uzman genç dinamik kadro ile her türlü talebinizi karşılayacak kapasite ve donanıma sahip kadro ile tüm beyaz eşya tamiri hizmetinde kazandığımız başarılar her zaman bizleri bir adım daha ileri gitmek ve ana prensibimiz olan her zaman yeniliklerin öncüsü olmaya ve bu azim ile sizlere hizmet vermenin tatlı gururunu yaşıyoruz.

Deniz Beyaz Eşya Servisi İstanbul olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. Deneyim sürecimiz içerisinde daima ileri ivmelenme göstererek başarılı sonuçlara odaklandık. Müşteri memnuniyeti prensibimizle 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.
Deniz Beyaz Eşya Servisi İstanbul ailesi olarak sektörün en büyüğü olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktan ödün vermeyerek daima siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için yılmadan çalışacağız. Deneyimli ve büyük kadromuzu daima çoğaltarak size en hızlı servisi sağlamak için çalışmaktan vazgeçmeyeceğiz. Yedek parça olarak orijinal yedek parça kullanacağız. Uygulayacağımız hizmet ilkesi ile sizleri yetkili servis tekelinden kurtararak en iyi hizmeti en uygun fiyata almanızı sağlayacağız. Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
Misyonumuz
Yaşam standartlarını en üst düzeyde tutmayı hedeflediğimiz için buna uygun hizmeti vermek görevimizdir. Toplumun her kesiminden insanlarımızın sorunlarına kısa sürede, etkili ve uygun maliyetli çözümler bulmak başlıca önceliğimizdir. Bunun için gerekli olan yatırımı yapmak, ekibi ve donanımı sağlamak amacındayız. Görevimiz bu kaynaklarımızı doğru şekilde yönlendirmek ve insanlarımızın karşılaşabileceği problemlerin sayısını ve önem derecesini azaltmak için çalışmak, bu sırada müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu süreçte etik değerlerimizi ön planda tutmak ve verebileceğimiz en iyi hizmeti sağlamak da görev tanımımız için de yer almaktadır. Sağlık, emniyet ve çevre değerlerine bağlı olmak ve katkıda bulunmak da misyonumuzda yer verdiğimiz öncelikler içinde yer alır.Vizyonumuz
Vizyonumuz yaptığımız işte en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata ve en kısa sürede sunan bir ekip olmayı başarmaktır. Beyaz eşyalarınızda yaşam standartlarını yükselten cihazların problem çıkartmasını engellemek ve insanlarımızın daha rahat koşullar içinde yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu işi yaparken en yüksek kaliteyi sağlamak, en iyi ekip ve ekipmanlarla çalışmak hedefimizdir. Rakiplerimizin örnek aldığı bir firma olmayı ve sektörün saygın, güvenilir bir hizmet sektörü haline dönüşmesini sağlamak için gerekli olan çabayı göstermeyi hedefliyoruz. Her kesimden, her gelir düzeyinden ve sosyal statüden insanımızın güvenilir, çağdaş ve en azından yeterli yaşam alanlarından faydalanabilmesini sağlamayı amaçlıyoruz.
beyaz eşya servisi
beyaz eşya servisi
  • Address şişli, 34000 Istanbul | Turkey

Follow beyaz eşya servisi also on

2010 yılından buna sektörde faaliyet gösteren Deniz Beyaz eşya teknik servis hizmetleri, İstanbul'un her noktasına hizmet vermektedir.Konusunda uzman genç dinamik kadro ile her türlü talebinizi karşılayacak kapasite ve donanıma sahip kadro ile tüm beyaz eşya tamiri hizmetinde kazandığımız başarılar her zaman bizleri bir adım daha ileri gitmek ve ana prensibimiz olan her zaman yeniliklerin öncüsü olmaya ve bu azim ile sizlere hizmet vermenin tatlı gururunu yaşıyoruz. Deniz Beyaz Eşya Servisi İstanbul olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. Deneyim sürecimiz içerisinde daima ileri ivmelenme göstererek başarılı sonuçlara odaklandık. Müşteri memnuniyeti prensibimizle 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Deniz Beyaz Eşya Servisi İstanbul ailesi olarak sektörün en büyüğü olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktan ödün vermeyerek daima siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için yılmadan çalışacağız. Deneyimli ve büyük kadromuzu daima çoğaltarak size en hızlı servisi sağlamak için çalışmaktan vazgeçmeyeceğiz. Yedek parça olarak orijinal yedek parça kullanacağız. Uygulayacağımız hizmet ilkesi ile sizleri yetkili servis tekelinden kurtararak en iyi hizmeti en uygun fiyata almanızı sağlayacağız. Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Misyonumuz Yaşam standartlarını en üst düzeyde tutmayı hedeflediğimiz için buna uygun hizmeti vermek görevimizdir. Toplumun her kesiminden insanlarımızın sorunlarına kısa sürede, etkili ve uygun maliyetli çözümler bulmak başlıca önceliğimizdir. Bunun için gerekli olan yatırımı yapmak, ekibi ve donanımı sağlamak amacındayız. Görevimiz bu kaynaklarımızı doğru şekilde yönlendirmek ve insanlarımızın karşılaşabileceği problemlerin sayısını ve önem derecesini azaltmak için çalışmak, bu sırada müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu süreçte etik değerlerimizi ön planda tutmak ve verebileceğimiz en iyi hizmeti sağlamak da görev tanımımız için de yer almaktadır. Sağlık, emniyet ve çevre değerlerine bağlı olmak ve katkıda bulunmak da misyonumuzda yer verdiğimiz öncelikler içinde yer alır. Vizyonumuz Vizyonumuz yaptığımız işte en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata ve en kısa sürede sunan bir ekip olmayı başarmaktır. Beyaz eşyalarınızda yaşam standartlarını yükselten cihazların problem çıkartmasını engellemek ve insanlarımızın daha rahat koşullar içinde yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu işi yaparken en yüksek kaliteyi sağlamak, en iyi ekip ve ekipmanlarla çalışmak hedefimizdir. Rakiplerimizin örnek aldığı bir firma olmayı ve sektörün saygın, güvenilir bir hizmet sektörü haline dönüşmesini sağlamak için gerekli olan çabayı göstermeyi hedefliyoruz. Her kesimden, her gelir düzeyinden ve sosyal statüden insanımızın güvenilir, çağdaş ve en azından yeterli yaşam alanlarından faydalanabilmesini sağlamayı amaçlıyoruz.